Firma

Biogen

Biogen jest wiodącą globalną firmą biotechnologiczną, która jako pionier w dziedzinie nauki opracowuje innowacyjne metody leczenia złożonych i wyniszczających chorób. Biogen rozwija szereg potencjalnych terapii w obszarze neurologii, neuropsychiatrii, immunologii i chorób rzadkich oraz nieustannie dąży do realizacji swojego celu, jakim jest służenie ludzkości poprzez naukę, przy jednoczesnym wspieraniu zdrowszego, bardziej zrównoważonego i sprawiedliwego świata.

Założona w 1978 r. firma Biogen jest pionierem wielu przełomowych innowacji, w tym szerokiego portfolio leków stosowanych w leczeniu stwardnienia rozsianego, pierwszego zatwierdzonego leczenia rdzeniowego zaniku mięśni oraz dwóch terapii ukierunkowanych na mechanizmy patologiczne w przebiegu choroby Alzheimera opracowanych we współpracy.

Where science meets humanity

Nauka, która odmienia życie pacjentów. Nauka, która stara się rozwiązywać problemy społeczne. Nauka zapewniająca wymierne wyniki. Nauka, która jest inspirowana różnorodnością i pasją naszych pracowników. Dowiedz się, jak służymy innym.

Nauka i innowacje

Działalność badawczo-rozwojowa
Nasza obszerna wiedza naukowa i odwaga do podejmowania ryzyka sprawiają, że jesteśmy liderami w dziedzinie badań i rozwoju leków.

Leki
Nasze leki mają na celu poprawę stanu zdrowia ludzi na całym świecie.

Produkcja
Dzięki naszym możliwościom technologicznym i inżynieryjnym udostępniamy wysokiej jakości leki pacjentom.

Odpowiedzialność

Promowanie zdrowszego, bardziej zrównoważonego i sprawiedliwego świata

Caring Deeply, Achieving Excellence, Changing Lives

Kultura organizacyjna Biogen charakteryzuje się etycznym postępowaniem, różnorodnością, sprawnym działaniem i troską o potrzeby pacjentów.

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszej misji tworzenia przełomowych leków dla pacjentów, którzy najbardziej ich potrzebują.