Kariera

Razem jesteśmy pionierami. Razem możemy się rozwijać.

Łączy nas wspólny cel i duma z tego, co robimy. Nasza współpraca stanowi dla nas źródło inspiracji, podobnie jak chęć poprawy życia pacjentów.

Dołącz do organizacji, która od ponad czterdziestu lat realizuje wizjonerskie projekty łączące osiągnięcia naukowe z niesieniem pomocy innym. Dołącz do grupy wyjątkowo utalentowanych ludzi, którzy wspólnie pracują nad rozwiązaniem problemów, które niedawno wydawały się niemożliwe do pokonania.


Dołączyliśmy do Biogen, aby przynosić poprawę w najbardziej złożonych i wyniszczających chorobach. Jesteśmy tu, aby tworzyć nowe możliwości i wspólnie się rozwijać. Nieustannie pracujemy i podejmujemy dodatkowe wyzwania, ponieważ zależy nam na wywieraniu realnego wpływu na nasze życie i otaczający nas świat. 

 

Razem jesteśmy pionierami. Razem możemy się rozwijać.

Codzienność w Biogen

Otwieramy nowe perspektywy, zachęcamy do podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju osobistego, a także oferujemy programy poprawiające well-being pracowników.

Razem możemy się rozwijać.

Pracowników Biogen łączy nadrzędny cel, jakim jest poprawa jakości życia pacjentów, niestrudzona praca i dążenie do wspólnego rozwoju. Dowiedz się, co inspiruje najlepszych pracowników Biogen każdego dnia i dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu.

Kariera

Proces zatrudnienia

Zależy nam, aby osoby ubiegające się o pracę w naszej organizacji miały poczucie, że są dobrze poinformowane i przygotowane do zaprezentowania się z jak najlepszej strony podczas rekrutacji.

Różnorodność i realny wpływ

Tworzymy bezpieczne, sprzyjające integracji środowisko, w którym wszyscy pracownicy mogą swobodnie się rozwijać.

Świadczenia

Programy poprawiające samopoczucie

Płatny 4-tygodniowy urlop po sześciu latach pracy

Zamknięcie na koniec roku

Kształcenie i rozwój

Urlop rodzicielski i rodzinny

Zasoby dla pracowników